2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Notikumiem bagāta nedēļas nogale Smiltenes novadā!

Smiltenes novadā notikumiem bagāta nedēļas nogale – no 18. maija līdz 19. maijam Smiltenes novadā katrs atradīs savai gaumei piemērotāko piedāvājumu. Lai sanāk skaista nedēļas nogale!

Viduslaiku diena Ronnenburgā “Ceļojums atpakaļ laikā”

Raunas viduslaiku pils ir vienas no visapjomīgākajām un labāk saglabātajām pilsdrupām Latvijā. Maija trešajā sestdienā, 18. maijā Raunā norisināsies Viduslaiku diena Ronnenburgā – visas dienas garumā Rauna pārtaps par viduslaiku pilsētiņu Ronnenburgu. Izbaudi viduslaiku atmosfēru Raunā, lieliskajā pasākumā Viduslaiku diena Ronnenburgā “Ceļojums atpakaļ laikā”. Pasākuma ietvaros mūsu tūrisma uzņēmēji būs sagatavojuši ļoti gardus un dažādus Viduslaika ķēķa piedāvājumus.

Esot Raunā neaizmirsti apmeklēt Raunas Staburagu un iegādāties labākos mājas makaronus no Siera ražotnes pašapkalpošanās veikala.

Muzeju nakts 2024 Smiltenes novadā

Sestdien, naktī no 2024. gada 18. uz 19. maiju, Latvijā jau 20. reizi norisināsies starptautiskā akcija “Muzeju nakts”. Šogad akcijas tematika saistīta ar Starptautiskās Muzeju dienas tēmu “Muzeji izglītībai un pētniecībai”. Muzeju nakts–2024 vienojošā tēma Latvijas muzejos – izzināt un iegūt, pētīt un saprast. Piedzīvo muzeju nakts aktivitātes Smiltenes novada muižās un pilīs – Smiltenes Novadpētniecības muzejā Mēru muižā, Jāzepa Vītola memoriālajā muzejā “Anniņas” un Raunas viduslaiku pilī, kā arī senlietu privātkolekcijā Lejas Kleperos.

Apes pierobežas pavasara gadatirgus

Iegādājies visu nepieciešamo pavasarim Apes pierobežas pavasara gadatirgū. Stādi, krūmi, mājražotāju un amatnieku darbi, rūpnieciskie ražojumi un ēdinātāji – viss vienuviet.

Esot Apē neaizmirsti apmeklēt Vaidavas dabas taku un apskatīt skaistās Raganu klintis.

Vasarsvētki Smiltenē

Smiltenes Evaņģēliski Luteriskā baznīca aicina uz Vasarsvētku svinībām. Dievkalpojums, koncerts un gleznu izstāde.

Esot Smiltenē neaizmirsti apmeklēt Tepera ezera promenādi, kā arī doties nesteidzīgā pastaigā Smiltenes Vecajā parkā. 

Nakšņo piedāvājumu Smiltenes novadā meklē ŠEIT. 

Gardas maltītes meklē ŠEIT.

Smiltenes novadā sanāk!

Informāciju apkopoja:

Smiltenes novada TIC vadītāja,

Una Kasparinska

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji