Flower

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs

Foto: Lelde Atlāce

Smiltenes pilsēta un novads ir vieta, kur acu un sirds priekam baudīt dabas krāšņumu un varenību, kur izjust vietējo iedzīvotāju patiesi latvisko garu un viesmīlību. Šī ir vieta, kur jauki pavadīt laiku, smelties spēkus un gūt jaunas un patīkamas emocijas!

Vieta, ko ieskauj vareni priežu meži, dārzos slīgstošā mazstāvu apbūve, pilsētas parki, straujā Abula upe un daudzie ezeri.

Laipni lūgti Smiltenē!


Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs piedāvā

Interesentiem un apmeklētājiem

  • bezmaksas informācija par tūrisma iespējām Smiltenes novadā;
  • informācija par kultūrvēstures, dabas un citiem objektiem;
  • informācija par kultūras un sporta pasākumiem;
  • aktīvās atpūtas pasākumi – velobraucieni, pārgājieni, ekskursijas u.c.;
  • bezmaksas interneta pieejas punkts;
  • suvenīri ar Smiltenes novada simboliku;
  • dokumentu skenēšana, kopēšana, izdruka.

Tūrisma nozares uzņēmējiem

Aicinām sadarboties un pievienoties Smiltenes novada tūrisma pakalpojumu sniedzēju datubāzei, aizpildot un iesniedzot klātienē vai atsūtot elektroniski uz [email protected] anketu:

Iesniegtā informācija tiks izmantota ievietošanai visit.smiltenesnovads.lv, sniegšanai interesentiem un klientiem Tūrisma informācijas centrā klātienē, telefoniski un elektroniski, ievietošanai izdotajās tūrisma kartēs un ceļvežos, publikācijām novada sociālo tīklu profilos u.c. Piesakoties datu bāzē ikviens iekļautais uzņēmums ir atbildīgs par sniegto pakalpojumu informācijas aktualizēšanu.


Kalendārs

Sociālie mediji