2024. gada 14. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Mājas kafejnīcu dienas 2024 ‘’Garšu svētki Smiltenes novadā’’

Akcija “Mājas kafejnīcu dienas” ir reģionāla tūrisma galamērķa popularizēšanas pasākums, kuru organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Lauku Ceļotāju un reģionālo koordinatoru. “Mājas kafejnīcu dienas 2024” Latvijā norisinās no 29. jūnija līdz 15. septembrim. Saimniecības, uzņēmēji un dažādi kulinārijas un viesmīlības entuziasti atvērs savas durvis viesiem, pārtopot par mājas kafejnīcām, kurās būs iespēja izgaršot vietējos ēdienus un dzērienus, piedzīvot unikālo atmosfēru un piedāvāto kultūras programmu.

Smiltenes novads ir gatavs 17. un 18. augustā uzņemt gardēžus un kultūras cienītājus Mājas kafejnīcu dienās 2024 “Garšu svētki Smiltenes novadā”. Šis pasākums nav tikai kulinārs piedzīvojums, bet gan dziļš un sirsnīgs ceļojums, kas aizved cauri laika stāstiem, vietējām tradīcijām un Smiltenes novada viesmīlības mākslai.

Katra no 21 mājas kafejnīcām piedāvā unikālu un neaizmirstamu pieredzi, kas atspoguļo Smiltenes novada daudzveidību un bagātību. Apmeklētājiem būs iespēja izgaršot tradicionālus un mūsdienīgus ēdienus, kas gatavoti ar vietējām sastāvdaļām un ar patiesu mīlestību pret kulināriju.

Šie svētki ir arī iespēja tuvāk iepazīt Smiltenes novada cilvēkus – viņu dzīvesstilu, vērtības un stāstus. Katrs mājas kafejnīcas saimnieks ir unikāls, un viņu viesmīlība un sirds siltums padara šo pasākumu īpašu. Šajās dienās Smiltenes novads kļūst par lielu kopienu, kurā katrs viesis ir gaidīts un novērtēts.

“Garšu svētki Smiltenes novadā” aicina ikvienu uzņemties šo garšu un kultūras piedzīvojumu, izbaudīt ne tikai ēdienu, bet arī cilvēku kompāniju un viņu dzīves stāstus.
Nāciet, un ļaujiet Smiltenes novada viesmīlībai un kulinārajai mākslai jūs apburt!

Atgādinām:

  • Plašāka informācija par akciju un “Māju kafejnīcām” pieejama: https://majaskafejnicas.lv/;
  • Plānojot savu apmeklējumu “Mājas kafejnīcās”, iesakām pieteikt savu vizīti, lai kafejnīcu saimnieki spēj regulēt plūsmu un neveidotos rindas;
  • Pasākumā piedalās dažādu jomu un profesiju saimnieki, kuriem, iespējams, nav viesmīlības pieredzes. Mājas kafejnīcu būtība ir mājās gatavots ēdiens un ciemošanās kāda mājās vai pagalmā;
  • Daļā no “Mājas kafejnīcām” norēķināties varēs tikai skaidrā naudā;
  • Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Smiltenes novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja:

Alīna Dzenīte, Smiltenes novada TIC tūrisma darba organizatore un

Una Kasparinska, Smiltenes novada TIC vadītāja

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji