Flower

Viesu nams – sajūtu nams “Donas”

Slavenā Blomes maiznīca pārtapusi par vietu, kur rast burvīgas sajūtas un noskaņu. Kopš 2019. gada nogales māja ir sākusi savas pārvērtības un nu tā piedāvā izsmalcinātu rokoko stila atpūtas vietu īstiem estētiem, kam svarīgs miers, sakopta vide un skaists interjers. Senatnīgā laukakmeņu ēkā ir 7 numuriņi, kas iekārtoti Rokoko un Art Deco stilu miksējot ar moderno metāla dizaina elementu eleganci, gaumīgas vannasistabas, pirts, viesību halle, kas spēj uzņemt līdz 40 viesiem, noskaņu salons ar kamīnu un skaista virtuve ar maizes krāsni.

Viesu māja ir kā radīta kāzu svinībām un skaistiem, neaizmirstamiem mirkļiem, kā arī viesiem, kas vēlas baudīt klusumu un mieru. Apkārt ir sakopta vide, skaists dīķis, volejbola laukumi, puķu pļavas un senatnīgā Jeberlejas estrāde, kā arī ir iespēja  makšķerēt.

Piedāvājam:

  • greznu viesu zāli (līdz 50 viesiem),
  • noskaņu salonu,
  • 7 viesu numuriņus,
  • modernas vannasistabas, kas aprīkotas ar fēnu un higiēnas precēm,
  • lielu un ērtu virtuvi ar maizes krāsni,
  • pirti,
  • iespēju baudīt klusumu un mieru,
  • makšķerēšanu,
  • sadarbībā ar Blomes pagasta pārvaldi rīkot pasākumus Jeberlejas estrādē un izmantot volejbola laukumu.

Foto: Krišjānis Eihmanis


Kalendārssuveniri

Sociālie mediji