2024. gada 14. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Pastaigu maršruts – Senie Smiltenes stāsti

Senie Smiltenes stāsti 

Ielūkojies pagātnē kopā ar Smilteni!

Izstaigā takas, uzzini, ko nezini, piedalies viktorīnā un iegūsti balvu!

Smiltenes novadpētniecības muzejs sadarbībā ar Smiltenes Tūrisma informācijas centru laikā no 1. līdz 30. septembrim aicina piedalīties viktorīnā, dodoties pastaigā pa Veco parku un lasot Smiltenes senos stāstus. Kopskaitā sešās pieturvietās izpildāmi uzdevumi vedīs Tevi izzinošā pastaigā, kuras laikā varēsi ne tikai aizpildīt uzdevumu lapas un laimēt balvas, bet arī interesanti pavadīt laiku Smiltenes vecajā pilsētas daļā.

Pirms dodies spēlēt, viktorīnas jautājumu kartītes paņem Smiltenes TIC un tur arī atstāj pēc tam, kad esi tās aizpildījis. Kartītes var saņemt un atstāt arī ārpus TIC darba laika īpašā pašapkalpošanās kastītē. Ja vēlies izmantot elektronisku kartītes aizpildīšanas iespēju – https://ej.uz/senie_Smiltenes_stasti

Katru nedēļu izlozēsim mazās balvas, ko sarūpējis Smiltenes TIC, bet viktorīnas noslēgumā lielajā balvā – Smiltenes novada mājražotāju labumi un viens ielūgums ar iespēju draugu lokā (līdz 8 personām) pavadīt un izbaudīt laiku Mēru muižas “Smiņķu ķēķī”.

Lai piedalītos balvu izlozē, būs nepieciešams norādīt savu kontaktinformāciju – vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

Papildus informācija par viktorīnu:

* Iegūtie dati tiks izmantoti viktorīnas balvu sadales un izlozes rīkošanas nolūkos, tie netiks pārsūtīti trešajām personām un netiks uzglabāti ilgāk, kā nepieciešams iepriekšminētā mērķa sasniegšanai. Pēc izlozes veikšanas un viktorīnas balvu saņemšanas Jūsu dati tiks dzēsti no Smiltenes TIC un Smiltenes novadpētniecības muzeja datu bāzēm. Datu apstrādes un izmantošanas pamatā ir normatīvie akti, kas pamato šīs darbības, balstoties uz to apstrādes nepieciešamību viktorīnas balvu izlozes veikšanai un saņemšanai.

 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji