Flower

Pārgājienu maršruts “Smiltenē, kur Abuls”


Maršruta navigācijas (gpx) fails pieejams šeit.


Maršruts ved gar Tepera ezera krastu, Abula upes līkločiem un piepilsētas mežu takām. Pa ceļam var vērot upes stāvos krastus, akmeņainās krāces, pasaku priedes, dižkokus un bebru pastrādātos nedarbus.

Maršruts ir piemērots ģimenēm ar bērniem, taču nav iespējams doties ar bērnu ratiņiem!

Pastaigām ar bērnu ratiem siltajā sezonā aicinām izmantot Smiltenes slēpošanas trasi!

Maršruta garums: 6km

Sākums: Stāvlaukums pie Tepera promenādes (Dakteru iela 2a)

Maršrutā apskatāmi objekti: Tepera promenāde, Abula upe, Pasaku priedes, Trīsžuburu priede, Rūķīškalns, Smiltenes dižkoku parks.

 

Šis nav oficiāla pastaigu taka, bet Smiltenes TIC piedāvāts pastaigu maršruts. Tas netiek regulāri apsaimniekots, dodoties pastaigā jāņem vērā, ka situācija dabā ir mainīga – ik pa laikam takas aizšķērso kāds nokritis koks, tiek veikti mežistrādes darbi, vasaras sezonā rodas apaugums utt.

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji