Flower

Lauku māja „Kroņakrogs” (Brantu pag.)

Lauku māja “Kroņakrogs”

Lauku māja „Kroņakrogs” ir celta 1886.gadā no laukakmeņiem kā kroga ēka un pēdējā 10-gadē renovēta, saglabājot savu senatnīgo šarmu. Jums ir lieliska iespēja šeit rīkot dzimšanas dienu svinības, bērnu ballītes, salidojumus, Ziemassvētkus un varbūt pat nelielas kāzas vai jebkurus citus sev dzīvē nozīmīgus mirkļus, vai vienkārši pārnakšņot.


Īpaši piedāvājumi:

  • Telpu svinībām, konferencēm 66 m2;
  • Virtuves stūrīti;
  • 2 viesu istabiņas (ar iespējamām papildvietām);
  • Svētku kuplināšanai – pasākuma vadītāju;
  • Atbilstošu noformējumu gadalaikam vai pēc atbilstošā notikuma motīva;
  • Ekskursijas (senlietu krātuvītes kolekciju, kas saistīta ar „Kroņakroga” ēkas vēsturi, pieguļošais laukakmens bruģis, apdzīvotās vietas Branti vēsture un nelielas aktivitātes ar senlaicīgiem priekšmetiem);
  • Telšu vietas;
  • Bezmaksas autostāvvietu.

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji