Flower

Annes Laivas, aktīvās atpūtas ekipējuma noma un tirdzniecība

Tepera ezers Foto Evija Ziemiņa

“Annes Laivas” ir ģimenes uzņēmums, un par sevi saka tā: “Jau vairāk kā desmit gadus aktīvā atpūta ir neatņemama mūsu ģimenes sastāvdaļa, kā dēļ vēlamies iepazīstināt ar to arī citus mūsu novada iedzīvotājus. Gadu gaitā mūsu aktivitāšu klāsts ir sakrājies gana plašs, un, atkarībā no sezonas, nodarbojamies ar daudz un dažādiem aktīvās atpūtas veidiem. Vienmēr esam jaunā un aktīvā meklējumos, ar ko aizraut sevi un cilvēkus sev apkārt.”

Noma

Nomas punktā pie Tepera ezera tiek piedāvāta SUP dēļu, velokartu, skrituļslidu, longboard, elektrisko skrejriteņu, elektro velosipēdu, katamarānu un airu laivu noma. Tāpat iespējama arī kanoe laivu, straujūdens kajaku un SUP dēļu diennakts noma, lai dotos piedzīvojumos citās upēs un ezeros. 

Papildus piedāvājums

Inventāra piegāde līdz jūsu izvēlētai ūdens tilpnei Smiltenes pilsētas apkārtnē – Niedrāja, Spiciera, Tepera ezeros. Ja nepieciešams, sniedz apmācības.

Atsevišķi vienojoties ir iespēja brīvdienās no plkst. 09.00-11.00, doties uz ūdens kopā ar personu ar īpašām vajadzībām. Nepieciešams pavadonis.

 


Kalendārssuveniri

Sociālie mediji