Flower

Annes Laivas, aktīvās atpūtas ekipējuma noma un tirdzniecība

Tepera ezers Foto Evija Ziemiņa

“Annes Laivas” ir ģimenes uzņēmums un par sevi saka tā: “Jau pēdējos desmit gadus aktīvā atpūta ir neatņemama mūsu ģimenes sastāvdaļa, kā dēļ vēlamies iepazīstināt ar to arī citus mūsu novada iedzīvotājus. Gadu gaitā mūsu aktivitāšu klāsts ir sakrājies gana plašs un, atkarībā no sezonas, nodarbojamies ar daudz un dažādiem aktivitāšu veidiem. Vienmēr esam jaunā un aktīvā meklējumos, ar ko aizraut sevi un cilvēkus sev apkārt.”

Noma

Nomas punktā pie Tepera ezera tiek piedāvāta – Velokartu, SUP dēļu, Skrituļslidu, Elektrisko Skrejriteņu un velo, Katamarāna un Airu laivu nomu. Tāpat tiek piedāvāta arī kanoe laivu, straujūdens kajaku un SUP dēļu diennakts noma. 

Papildus piedāvājums

Veicam inventāra piegādi līdz jūsu izvēlētai ūdens tilpnei Smiltenes pilsētas apkārtnē – Niedrāja, Spiciera, Tepera ezeros. Ja nepieciešams, veicam apmācības.

Atsevišķi vienojoties ir iespēja brīvdienās no plkst. 09.00-11.00, doties uz ūdens kopā ar personu ar īpašām vajadzībām.

 


Kalendārssuveniri

Sociālie mediji