Flower

Hostelis Nr.2 (Rauna)

Hostelis Nr.2 atrodas Raunas sirdī, skaistā, renovētā ēkā ar vislētāko naktsmītņu piedāvājumu reģionā.

Hostelī ir pieejami divvietīgi VIP numuriņi ar divām vienguļamajām gultām un privāto vannas istabu, divvietīgi numuriņi ar divām vienguļamajam gultām un koplietošanas vannas istabu (ko dala uz 2 numuriem), divvietīgi numuriņi ar divstāvu gultu un koplietošanas vannas istabu (ko dala uz 2 numuriem). Viesu rīcībā ir virtuve ar ledusskapi, izlietni, mikroviļņu krāsni, kā arī bezmaksas autostāvvieta un bezvadu internets.

Blakus naktsmītnei darbojas kafejnīca – bārs, kurā katru dienu tiks piedāvātas bufetes tipa pusdienas un dažādi īpaši nacionālie ēdieni. Sadarbojoties ar minēto ēdinātāju, Hosteļa Nr.2 viesiem pēc pieprasījuma naktsmītnē ir iespējams pasūtīt brokastis. 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji