Flower

Distanču slēpošanas trase Smiltenē

Smiltenē, pie Tepera ezera un Tepera autotrases, atrodas 3 km gara apļveida dabīgā seguma distanču slēpošanas trase. Tā ved caur Smiltenei raksturīgām ainavām- priežu mežiem, un ir izveidota reljefainā apkārtnē, līdz ar ko ir piepildīta ar dažādiem aizraujošiem nobraucieniem. Trase ir piemērota gan klasikai, gan slīdsolim. 

Katru gadu aktīvās slēpošanas sezonas sākums atšķiras, tam ir nepieciešami piemēroti laikapstākļi. Šogad (2021./2022. gada ziemas sezona) trase darbojas jau kopš decembra pirmajām dienām. Segums tiek atjaunots katru dienu, kā brīvdienās, tā arī nedēļas vidū, tāpēc nav nepiemērota laika, lai dotos baudīt ziemas priekus uz Smilteni!
Aktuālāko informāciju par trases segumu un tehnisko stāvokli iespējams uzzināt trases Instagram kontā smiltenessleposanastrase.

Trases shēmu, virzienu, reljefu var apskatīt fotoattēlā:

Dodoties slēpot, lai neradītu bīstamus apstākļus, personīgās automašīnas atļauts novietot Tepera autotrases/kartinga trases teritorijā. 

Ievēro:

  • lai trasē pilnvērtīgi varētu nodoties slēpošanas aktivitātēm, lūdzam vecākus, bērnu vizināšanai pa kalnu ar ragaviņām, izmantot citas pilsētas teritorijas;
  • pārvietojoties ar kājām vai nūjojot trases ceļā, aicinām izmantot trases iekšmalu;
  • trasē aizliegts pārvietoties ar kvadracikliem vai citiem motorizētiem pārvietošanās līdzekļiem.

Slēpošanas inventāra nomu Smiltenē piedāvā Smiltenes tehnikums. Vismaz pusstundu pirms vēlamā slēpju saņemšanas laika nepieciešams sazināties ar Leonu Peļņu pa tālruni +371 26544935.
Vairāk informāciju atradīsiet ŠEIT!

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji