Flower

Smiltenes slēpošanas trase

Smiltenē, pie Tepera ezera un Tepera autotrases, atrodas 3 km gara apļveida dabīgā seguma distanču slēpošanas trase. Tā ved caur Smiltenei raksturīgām ainavām – skuju koku mežiem, un ir izveidota reljefainā apkārtnē, līdz ar ko ir piepildīta ar vairākiem aizraujošiem nobraucieniem. Trase ir piemērota slēpošanai klasiskajā un brīvajā stilā.

Katru gadu aktīvās slēpošanas sezonas sākums atšķiras, jo trases sagatavošanai ir nepieciešami piemēroti laikapstākļi. Šogad (2022./2023. gada ziemas sezona) trase darbojas jau kopš decembra pirmajām dienām. Segums tiek atjaunots teju katru dienu, kā brīvdienās, tā arī nedēļas vidū, tāpēc nav nepiemērota laika, lai dotos baudīt ziemas priekus uz Smilteni!
Aktuālāko informāciju par trases segumu un tehnisko stāvokli iespējams uzzināt trases Instagram kontā @smiltenessleposanastrase.

Trases shēmu, virzienu un reljefu var apskatīt fotoattēlā:

Dodoties slēpot personīgās automašīnas atļauts novietot Tepera autotrases/kartingu trases stāvlaukumā, kā arī slēpošanas trases stāvlaukumā pie autoceļa, kas ved uz Niedrāja ezeru.

Ievēro:

  • lai trasē pilnvērtīgi varētu nodoties slēpošanas aktivitātēm, lūdzam vecākus bērnu vizināšanai pa kalnu ar ragaviņām, izmantot citas pilsētas teritorijas;
  • pārvietojoties ar kājām vai nūjojot trases ceļā, atļauts izmantot tikai trases iekšmalu;
  • trasē aizliegts pārvietoties ar kvadracikliem, motocikliem vai citiem motorizētiem pārvietošanās līdzekļiem.

Slēpošanas inventāra nomu Smiltenē piedāvā Smiltenes tehnikums. Vismaz pusstundu pirms vēlamā slēpju saņemšanas laika nepieciešams sazināties ar Leonu Peļņu pa tālruni +371 26544935.
Vairāk informāciju atradīsiet ŠEIT!

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji