2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

19. maijā Ape pārvērtīsies par Pierobežas pavasara gadatirgus lielpilsētu

2024. gada 19. maijā no plkst. 9.00 līdz 14.00 Apes mazās ieliņas piepildīsies ar pirkt un pārdot gribētājiem, jo norisināsies tradīcijām bagātais Pierobežas pavasara gadatirgus, kas solās būt ar plašu sortimentu un ar vairāk nekā 320 tirgotājiem.

Kā ierasts estrādes teritorija pieplūdīs ar smaržīgajiem stādiem, krūmiem, ziediem. Avotu ielā, pilsētas centrā un pie Amatu mājas būs daudzveidīgi mājražojumi, pārtika un amatnieku izstrādājumi, savukārt Ganību ielā un Stacijas laukumā – rūpnieciskie ražojumi. Ēdināšanas zona būs gan estrādes teritorijā, gan centrā.

Īpašā tirgus atmosfēra ar latviešu un igauņu pircēju un pārdevēju čalām, muzikālo skanējumu piepildīs rosīgo mazpilsētu, pārvēršot to par pierobežas pavasara gadatirgus lielpilsētu.

Laipni gaidīti uz lustīgu pavasara andeli Apē!

Ilze Kaktiņa

Apes Amatu mājas vadītāja

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji