Flower

Zāļu namiņš “Rūnēni” (Brantu pag.)

Zāļu namiņš (60 m2) atrodas klusā un skaistā vietā, 5 km no Smiltenes centra. Mājā ir pirts, ar pirtneku atpūtas telpu un izeju uz dīķi. Māja ir labiekārtota ar pilnībā aprīkotu virtuves daļu (ledusskapis, plīts, tējkanna, virtuves piederumi), ar galveno telpu (kurā ir divi atverami divvietīgi dīvāni) un guļamistabu ar gultu pārim, dušas telpu/tualeti. Pie namiņa ir plaša terase nesteidzīgām maltītēm, pieejams grills un atpūtas zviļņi. Pēc nepieciešamības piedāvājam bērnu redeļu gultiņu (līdz 85 cm, pirmajiem mēnešiem). Aukstajā laikā mājiņa ir apkurināma elektriski un viesus sagaida jau silta. 

Namiņš ir piemērots līdz sešiem viesiem (gulta pārim un divi izlaižami dīvāni).

Cena atkarīga no viesu skaita, uzturēšanās ilguma un sezonas. Sīkāk cenas. Ierašanās no plkst 15:00, izrakstīšanās līdz 12:00 (vai pēc vienošanās).

Īpaši piedāvājumi:

  • Peldvieta;
  • Makšķerēšana;
  • Piknika vietas;
  • Telšu vietas;
  • Velosipēdu noma;
  • Bezmaksas stāvlaukums;
  • Pirts, sauna;
  • Iespējams doties pārgājienos;
  • Pieejami profesionāla, sertificēta masiera pakalpojumi un konsultācijas.

 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji