Flower

Viesu māja “Jaunzilakši” (Vireši)

Viesu māja “Jaunzilakši” piedāvā atpūtu ģimenēm ar bērniem, nelielām svinībām draugu lokā, tūrismam un aktīvajai atpūtai, un ir draudzīgi mājdzīvniekiem.

Jaunzilakši piedāvā:

  • Brīvdienu māju ar plaši labiekārtotu teritoriju. Mājas divos stāvos ir četras guļamistabas, viesistaba ar kamīnu un ziemas dārzu, plaša virtuve ar visu nepieciešamo ēdiena pagatavošanai, labierīcības un duša.
  • Pagalma terasi svētkiem un maltītes pagatavošanai. Visas ērtības svaigā gaisā. Plašs ogu un augļu dārzs, kurā viesi sezonas laikā ir laipni aicināti mieloties ar vietējiem labumiem.
  • Pirts māju un āra kublu veselam garam. Nodrošina pirts apmeklējumu ar pirts slotām un apkārtnē lasītām tējām. Ir iespēja pieteikt pirtnieka pakalpojumus. Vasaras periodā viesu rīcībā ir arī atveldzējošs baseins.

Viesiem tiek piedāvātas arī telšu un piknika vietas. Netālu no brīvdienu mājas atrodas gan Vecpalsa, gan Gauja, tāpēc šī būs piemērota vieta gan makšķerēšanas entuziastiem, gan aktīvās atpūtas uz ūdens cienītājiem, jo, sadarbojoties ar vietējo uzņēmumu “ReLaivas”, iespējams iznomāt laivas un ūdens inventāru. 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji