Flower

Viesu māja “Jaun-Ieviņas” (Rauna)

Naktsmītne “Jaun-Ieviņas” atrodas zaļā, klusā vietā, 3 km attālumā no Rīga – Veclaicene šosejas. Viesiem tiek piedāvāti mājīgi numuri ar koka interjeru, kā arī privāta pludmales zona. Viesus uzņem saimnieki ar individuālu pieeju katram klientam.

Viesu mājā un tās apkārtnē ir pieejams džakuzi, pirts, piknika vietas, sporta laukumi, pļava, pie pašām “Jaun-Ieviņām” atrodas dīķis, kurā var peldēties, makšķerēt, braukt ar laivu. Naktsmītnes saimnieki viesiem piedāvā arī ēdināšanas pakalpojumus.

“Jaun-Ieviņu” saimniecībā ražo cidoniju sukādes, marmelādes, sīrupus, konfektes, tējas (liepziedu, piparmētru), medu, olas. Šī visa produkcija tiek piedāvāta arī degustācijai. Saimniecībā ir arī bioloģisks dējējvistu ganāmpulks. Eko olas tiek piedāvātas iegādei saimniecībā uz vietas un tās var nopirkt eko veikalos.

Saimniecībā iespējams doties arī savvaļas zirgu un govju apskates ekskursijā

JAUNUMS! “Senā apmetne” – īpaši veidota Āraišu ezerpils mājiņas replika dīķa malā. Iespēja izbaudīt dzīvi 9. gs. seno latgaļu stilā – nakšņošana uz zvērādām, ēdiena gatavošana uz māla krāsns (atbilstoši laikmetam), tradīciju stāsti, utt.

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji