Flower

Lavandu dārzs “Vienā mierā Dārza ielā”

Ja vēlies saelpoties lavandu mieru un saplūkt pats savu lavandu pušķi, ciemos Jūs gaidīs Sanda Sokolovska savā pašas lolotajā lavandu dārzā “Vienā mierā Dārza ielā”, Blomē, kurš viesiem atvērts vasarās, lavandu ziedēšanas laikā.

Nelielām kompānijām, Vecmeitu ballītēm, tiek piedāvātas gleznošanas meistarklase un sava keramikas šķīvja izveides meistarklase ziedu dārzā. Sezonas laikā tādas neregulāri tiks rīkotas arī kā atvērti pasākumi, par ko aktuālāko informāciju iespējams uzzināt lavandu dārza Instagram un Facebook kontos. 

Īpašs piedāvājums kāzu pieturai – sava kopīgā māla šķīvja izveidošana jaunajam pārim. 

Lauka malā iekārtotas trīs piknika vietas, kur iepriekš piesakoties, visiem iespējams aizvadīt savus svētkus.

 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji