Flower

Tautas Lietišķās Mākslas Studija „Smiltene”

Foto: Agnis Melderis

Mīlēt mēs varam tikai to, ko pazīstam. Iemīlēties latvju rakstos, iemācīties novērtēt roku darbu, iepazīt auduma burvību, vēl un vēl ir iespējams TLMS „Smiltene” kopā ar jaukiem, darbu mīlošiem studijas dalībniekiem.

Tautas mantojums, tostarp senās amatu prasmes un kolektīva radošā darbība, ir daļa no mūsu saknēm. Apmeklējot TLMS  „Smiltene”, ir iespēja uzzināt vairāk par tradicionālo rokdarbu tapšanas un lietišķi mākslinieciskās jaunrades aizkulisēm, izprast latvju ornamentiku, kā arī aplūkot un iegādāties Smiltenes novadā tapušus lietišķās mākslas darbus.

Mēs piedāvājam:
1) Iepazīt latviešu kultūras mantojumu caur krāsām un rakstiem;
2) Iepazīties ar aušanas procesu un iespēju teorētiskās zināšanas izmantot praksē;
3) Iegādāties lietišķās mākslas darbus;
4) Piesakoties divas nedēļas iepriekš, var iepazīties ar Smiltenes novada tautas tērpiem (grupām līdz 10 cilvēkiem).
Aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi studijas Facebook lapā (https://www.facebook.com/Smiltenetlms).

 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji