Flower

Stādaudzētava “Raunas stādi” un Riekstiņu ģimenes dārzs

ZS “Kaliņi” stādaudzētava “Raunas Stādi” ir ģimenes saimniecība par kuru rūpējas Riekstiņu ģimene.

  •  Ar augu daudzveidību “Raunas Stādi” un Riekstiņu ģimenes dārzs ir laba vieta augu iepazīšanai topošajiem un esošajiem augu un dārza draugiem.
  • Riekstiņu ģimenes saimniecībā līdzās stādaudzētavai tiek rūpīgi iekopts arī dārzs, kur var novērtēt kā sakuplojuši audzētavas piedāvātie augi, kā arī apskatīt dobes ar sauli mīlošiem augiem, ēnas augiem un dabiskiem pļavas stādījumiem. Dārzā ir arī romantiski atpūtas stūrīši un dīķis ar ūdensrozēm.
  • Stādaudzētavā iespējams iegādāties rūpīgi koptus vasaras puķu, dārzeņu, garšaugu, ziemciešu, graudzāļu un košumkrūmu stādus.
  • Jūlija pēdējā nedēļas nogalē jau vairākus gadus tiek rīkoti Dārza Svētki. Tad ietvaros dārzā darbojas mājas kafejnīca, kur iespējams padzert kafiju un baudīt gardas kūkas. Ir iespēja izstaigāt dārzu vasaras pilnziedā, satikties ar saimniekiem. Parasti norisinās arī kāda meistarklase vai radošā darbnīca.

Dārzā arvien notiek pārmaiņas – tiek paplašinātas vecās dobes, tiek veidotas jaunas. Tāpēc katru reizi apciemojot mūs var ieraudzīt kaut ko jaunu.

Ģimenes dārza apmeklējums iepriekš jāpiesaka!

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji