Flower

Piena Steķis pie Tepera ezera

 

Piena steķis ir māksliniecisks vides objekts, kas reizē darbojas kā dzeramā ūdens ņemšanas punkts. Liec apakšā savu pudeli, piespied pogu un ielej ūdeni!

“Ūdens ņemšanas vieta Tepera ezera promenādē ir dāvana Smiltenes pilsētai. Vides objekts ir izveidots kā piena steķis, uz kura atrodas liela piena kanna, tādējādi simbolizējot dāvinātāju – piena pārstrādes uzņēmumu. Domājot par ilgtspējību, ar šo soli kaut nedaudz samazināsim plastmasas atkritumus, kas rodas no dzeramā ūdens pudelēm,” par dāvanas ideju stāsta AS “Smiltenes piens”  valdes priekšsēdētāja Ilze Bogdanova.

Uzņēmums projektu īsteno sadarbībā ar Latvijas Mākslas Akadēmijas Tēlniecības katedras vadītāju, profesoru Gļebu Panteļejevu, savukārt paša vides objekta autors ir jaunais tēlnieks Krišjānis Beļavskis. 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji