Flower

Pārgājienu maršruts Smiltenē “Pakāpieni”

Dodies iepazīt mazāk zināmas vietas, izvēloties pārgājienu maršrutu “Pakāpieni”. Maršrutā iekļautas dažādas kāpnes mūsu pilsētvidē – gan visiem labi zināmas, gan tādas, kuras ikdienas gaitās vien retajam ir pa ceļam.

Kopējais maršruta garums – 12km, ar iespēju to iziet divās daļās, pārgājiena daļas sākot un beidzot pie Vidusezera (Pils iela 10):

  • Vecā parka, Vidusezera un Tepera ezera daļa – 4,5km
  • Pilsētas centrs, ielas un Kalnamuiža – 7,5km

Lai pārgājienu padarītu interesantāku, aicinām skaitīt pakāpienus visā maršruta garumā!

Ņem pie rokas draugus un radus un dodies skaitīt pakāpienus!


Pilnā maršruta (12km) gpx fails pieejams šeit.

4,5km apļa maršruts pieejams šeit.

7,5km apļa maršruts pieejams šeit.


Šis nav oficiāla pastaigu taka, bet Smiltenes TIC piedāvāts pastaigu maršruts. Tas netiek regulāri apsaimniekots, dodoties pastaigā jāņem vērā, ka situācija dabā un pilsētā ir mainīga – ik pa laikam takas aizšķērso kāds nokritis koks, tiek veikti mežistrādes darbi, vasaras sezonā rodas apaugums, ielās tiek veikti remontdarbi utt.

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji