Flower

Lizdoles ezers

Lizdoles ezera publiskā labiekārtotā peldvieta.
Foto: Smiltenes novada pašvaldības arhīvs

Lizdoles ezers ir iecienīta atpūtas un makšķerēšanas vieta, tā vidējais dziļums ir 4,4 m, bet maksimālais dziļums ir 9,9 m. 

Ceļa malā, pie iebrauktuves uz  atpūtas kompleksu “Silmači” atrodas publiska labiekārtota peldvieta un atpūtas vieta, kurā iespējams nopeldēties un sarīkot pikniku pie ugunskura. Pieejama lēzena peldvieta, pontona laipa, ugunskura vieta, pie kuras uzstādīts sols, vairāki soli ar atzveltnēm un atkritumu urnas kā arī ģērbšanās kabīne, pie kuras pistiprināts zivju mērītājs, lai makšķerniekiem būtu iespēja pārliecināties par sava noķertā loma izmēra atbilsību normatīvo aktu prasībām. 

Līdzās ezeram atrodas atpūtas komplekss “Silmači”, kur ir iespējams nakšņot, aktīvi atpūsties sporta laukumos kā arī izmantot daudzās ūdens izklaides – pieejamas labiekārtotas peldvietas ar laipām, laivas, katamarāni, makšķerēšana, ūdens batuts, brauciens ar “Jautro banānu” aiz kutera un ūdens velosipēdi. 

Netālu no ezera atrodas mini zoo “Ezerlejas”, kur var iepazīties ar vismaz 50 un vairāk dažādu šķirņu eksotiskiem un vietējiem putniem un dzīvniekiem. Daudzus zoodārza iemītniekus iespējams arī paglāstīt un pabarot ar saimniecības veikaliņā igādāto speciālo barību. Teritorijā pieejama arī naktsmītne, telšu vietas, piknika un ugunskura vietas, peldvieta un makšķerēšana. 

 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji