Flower

Kafejnīca/veikals “El Bodegon” (Smiltene)

SIA ” Ziemeļu vīns” ir ģimenes uzņēmums, kas darbojas jau no 2013. gada. Sākumā vīna raudzēšana bija kā hobijs, kas lēnām pārtapis par mājas vīna ražotni. Pamatā vīns tiek ražots no Smiltenes vīna dārzā audzētām ogām un augļiem.

Sortimentā ir dažādi sausie augļu un ogu vīni, kas ir ieguvuši dažādas nominācijas “Latvijas augļu un ogu vīna konkursā.” 

“Ziemeļu vīnus” iespējams iegādāties veikalā/kafejnīcā “El Bodegon” Smiltenē, Baznīcas laukumā 11a. Piedāvājumā arī dažādi ārzemju saldumi, dāvanu komplekti un vīni. Kafejnīcas atpūtas stūrītis ir gaiša un mājīga vieta, kur sasildīties un iemalkot vīnu, Spānijas kafiju vai karsto dzērienu, nobaudīt kādu uzkodu vai karstmaizi un skaisti pavadīt laiku ar skatu uz pašu pilsētas centru. 

Labs vīns un laba kompānija ir jauki pavadīts laiks!

 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji