Flower

Kafejnīca “Jaunā Rauna” (Rauna)

Kafejnīca Jaunā Rauna atrodas vienā no Vidzemes skaistākajām vietām – Raunā. Ikdienā piedāvā bufetes tipa ēdināšanu un pusdienu komplektus, nedēļas nogalēs izvēle pēc ēdienkartēm. Daļa no ēdienu produktiem tiek audzēti vai ražoti Raunā. 

Firmas speciālie ēdieni ir ar ķiplokiem – Raunas ķiploka zupa, melnā ķiploka siera kūka, melnā ķiploka trifeles, atsvaidzinoši ķiploku saldējumi un citi gardumi ar ķiploku, kurus iespējams pasūtīt arī līdzņemšanai. 
“Jaunā Rauna” savās telpās klāj dažādus tematiskos banketu galdus līdz 50 personām, kā arī var paēdināt tūristu grupas līdz 50 personām. Gatavo arī dažādus siltos un aukstos ēdienus līdzņemšanai klientu viesībām. Veicam izbraukuma tirdzniecību ar uzkodām, kafiju  un bāru dažādos pasākumos un ballēs.
 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji