Flower

Dabas māja pie Eniķu ezera (Apes pag.)

Dabas māja pie Eniķu ezera atrodas pašā Smiltenes novada maliņā, pavisam netālu no Latvijas – Igaunijas robežas. Tā ir dabas izziņas pietura, kurā izveidotie mākslas objekti ir veltīti apvidū sastopamajiem putniem.

Jūsu ērtībām šeit pieejami:

  • “Jotul” tipa krāsniņa, uz kuras iespējams uzvārīt ūdeni;
  • tējkanna ar krūzītēm, galds, 6 krēsli;
  • 10 matrači nakšņošanai;
  • āra tualete;
  • ugunskura vieta ar malku un grila režģi;
  • 3 makšķeres un laiva atpūtai. 

Ziemas sezonā svarīgi zināt, ka dodoties uz Dabas mājām, saimnieki būsiet Jūs paši. Auksta laika periodā apkurei pieejama tikai neliela “Jotul” tipa krāsniņa (un malka), kas atrodas pirmajā stāvā. Rudenī un ziemā  Dabas māju apsildīt ir grūtāk un nakšņošanai jāsagatavojas nopietnāk.

Aizsargājamo ainavu apvidū Veclaicene ir pieejamas vēl četras Dabas mājas dažādu ezeru krastos.

Informācija par Dabas mājām https://visitaluksne.lv/visit/dabas-majas-veclaicene/

Rezervēt šeit: https://veclaicene.lv/rezervacija/pie-eniku-ezera/

 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji