Flower

Tējas namiņš “Rūnēni” (Brantu pag.)

Neliela, mājīga viesu māja, kura atrodas klusā un skaistā vietā – pļavu un mežu ielokā. Tā atrodas 5 km no Smiltenes centra. Iespēja grillēt, iekurt ugunskuru, nopeldēties vai izbraukt ar riteņiem pa velotakām. Labiekārtotā māja ir ar pilnībā aprīkotu virtuves daļu, ir guļamistaba pārim, viesistaba ar diviem divguļamajiem dīvāniem un dušas telpa/WC. Gulēšanai iespējams iekārtot papildvietas uz matračiem. Teritorijā atrodas bērnu spēļu laukumiņš. 

Pavisam netālu atrodas velotakas. Ir iespējams doties pārgājienos, apgūstot un izmantojot orientēšanās sporta elementus.


Īpaši piedāvājumi:

  • Peldvieta;
  • Makšķerēšana;
  • Piknika vietas;
  • Telšu vietas;
  • Velosipēdu noma;
  • Bezmaksas stāvlaukums;
  • Pirts, sauna;
  • Iespējams doties pārgājienos;
  • Pieejami profesionāla, sertificēta masiera pakalpojumi un konsultācijas.

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji