2024. gada 24. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Viduslaiku diena Ronnenburgā!

Jau 20.maijā aicinām visus sanākt uz Raunas (Ronnenburga) viduslaiku dienām, kur pilsdrupu torņa pakājē notiks dažādas aktivitātes kā lieliem, tā maziem. Būs iespējamas apmeklēt un iegādāties Latvijas amatnieku un mājražotāju labumus pavasara tirdziņā, doties izjāde, vērot rekonstrukcijas un vēsturiskās bruņinieku cīņas.

Raunas Tūrisma informācijas centra teltī būs iespēja uzzināt par atpūtas iespējām Raunā un apkārtnē, plānot nākamo, lielāko pasākumu datumus, ko apmeklēt, kā arī savā īpašumā iegūt  jau gatavu 1 vai 2 dienu maršrutus, ko izbaudīt Smiltenes novadā.

Pēc dažādām aktivitātēm, aicinām palutināt savas garšas kārpiņas “Viduslaiku ķēķī”, kur varēs nobaudīt ēdienus, ko piedāvās uzņēmīgi saimnieki.

Izcilam dienas noslēgumam koncerts pilsdrupu torņa iekšpagalmā “ESI MAN TĀ”. Iemīļoti mūziķi un saviļņojoša atmosfēra!

Tiekamies Ronnenburgā!

Informāciju sagatavoja

Marta Vika

Smiltenes novada tūrisma jomas vadītāja

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji