2021. gada 15. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Valmieras teātris ar izrādi “Ģimene” viesosies Smiltenē

12. novembrī plkst. 19.00 Valmieras teātris ar režisora Reiņa Suhanova izrādi “Ģimene” viesosies Smiltenes novada Kultūras centrā.

Pastāv sešas fundamentālas bailes, ko reizi pa reizei dažādās kombinācijās izjūt ikviens cilvēks – bailes no nabadzības, kritikas, sliktas veselības, pazaudēt kāda mīlestību, vecuma un nāves. Izrāde ”Ģimene” aplūko šīs bailes caur vidusšķiras ģimeni, kas ir izaugušas no autora Stīvena Karama pagātnes pieredzes, šajā darbā līdz kaulam atklājot, ko nozīmē būt ģimenei.

Režisors Reinis Suhanovs: “Lieliskais šajā materiālā ir tas, ka sāpīgās un nepatīkamās tēmas tiek apskatītas tieši tāpat kā dzīvē, caur pašironisko, melno humoru. Un, lasot lugu, sākotnējos smieklus par aprakstīto situāciju, kādā ir nonākusi šī konkrētā ģimene, nomainīja sajūta, kaut nu man pietiktu spēka nenonākt tikt tālu un nenodarīt pāri saviem tuvākajiem. Tā ir tā sajūta, kad tu skaties svešā, netīrā, tumšā spogulī un pēkšņi ieraugi savu attēlu.”

Luga pirmo reizi tika iestudēta 2016. gadā Brodvejas teātrī. Tā līdz šim ir saņēmusi neskaitāmas nominācijas un apbalvojumus, tai skaitā arī prestižo “Tony Awards” un “New York Drama Critics Circle Award”, turpinot savu uzvaras gājienu visā pasaulē.

Valmieras teātra iestudējumā radošajā ansamblī arī kostīmu māksliniece Līga Zepa, gaismu un video mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis, muzikālais noformējums Jēkabs Nīmanis un Aigars Apinis.

Lomās Aigars Apinis, Tālivaldis Lasmanis, Skaidrīte Putniņa, Inese Ramute, Klinta Reinholde, Elīna Vāne.

Biļetes var iegādāties izrādes norises vietā, jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē un elektroniski šeit

!! Izrādi var apmeklēt tie skatītāji, kuri ir pilnībā vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19.

Pirms izrādes un starpbrīdī darbosies kafejnīca “Trīs pipari un kūkas”. 

*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju ievietoja:

Gita Ozoliņa

Smiltenes novada KC mākslinieciskā vadītāja

Apes Novads
Gulbenes novads
Raunas Novads
Slider