2024. gada 25. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novads tūrisma izstādē “Tourest 2024” Tallinā, Igaunijā. Iepazīsti Smiltenes novada piedāvājumu!

No 8. februāra līdz 10. februārim Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs dosies uz Tallinu, Igaunijā, lai tur popularizētu Smiltenes novada tūrisma piedāvājumu starptautiskajā tūrisma izstādē “Tourest 2024”!

Tūrisma izstādi “Tourest” organizē Igaunijas Tūrisma aģentu un tūrisma operatoru asociācija (ETFL). Izstāde aptver visus galvenos ceļojumu segmentus, piedāvājot efektīvu iespēju satikties tūrisma nozares profesionāļiem ar potenciālajiem klientiem.

2023. gadā “Tourest” piedalījās 312 izstādes dalībnieku, no 27 dažādām valstīm. Apmeklētāju skaits 2023. Gadā – 27 686.

Smiltenes novada TIC izstādes apmeklētājus iepazīstinās ar gada lielākajiem un nozīmīgākajiem pasākumiem, Smiltenes novada velo maršrutiem, interesantākajiem apskates objektiem, dabas bagātībām, tūrisma piedāvājumiem un aktualitātēm.

Tāpat iegriežoties Smiltenes novada stendā varēs nogaršot dažādas novada garšas, kuru baudījumu ikdienā var sastapt no Apes, caur Smilteni līdz pat Raunai! Tūrisma uzņēmēji būs parūpējušies ne tikai par dažādu garšu baudījumu, bet arī par aktivitātēm. Nāc un uzzini par tūrisma iespējām Smiltenes novadā!

Kopā mums sanāk!

Tūrisma informācija pieejama:

 visit.smiltenesnovads.lv

Seko mums:

facebook.com/visitSmiltene

instagram.com/smiltenes_novads/

Informāciju sagatavoja:

Una Kasparinska,

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra vadītāja

 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji