2025. gada 22. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Siera ražotnē – jauna makaronu garša!

Siera ražotne Raunā ir ģimenes uzņēmums un vienīgā vieta Baltijā, kurā top Zaļais siers ar pašu dārzā audzētu sierāboliņu.
Siera ražotnes īpašnieki nepārtraukti strādā, lai radītu jaunumus, šoreiz Siera un makaronu ražotne Raunā pārsteidz ar jaunu garšu – Mājas makaroni ar tomātiem un sīpoliem! 
Kā vēsta paši Siera ražotnes īpašnieki: “Lielā izdevība tiem, kuri jau šajā nedēļas nogalē apciemos mūsu pašapkalpošanās veikalu Raunā, – pašiem pirmajiem tikt pie mūsu jaunuma – Mājas makaroniem ar tomātiem un sīpoliem! Pagaidām šie makaroni pieejami ierobežotā daudzumā un nav pieejami citur.”
Siera un makaronu ražotnē, Raunā, Parka ielā 4a, ir pieejams pašapkalpošanās veikals! Jebkurā laikā, ierodoties Siera ražotnē, ir iespēja iegādāties visus produktus (sierus, makaronus, sviestu) par labākajām – ražotāja cenām. Kā vienmēr, veikaliņā ir pieejami arī citi makaronu veidi (nu jau vairāk kā 20!), nūdelītes, Raunas zaļais siers, siers ar baravikām, gī sviests u.c.
Iegādāties Siera ražotnes produkciju iespējams arī e-veikalā: ŠEIT.
Dodies ciemos! Uz tikšanos Raunā!
 
Plašāka informācija un aktualitātes: Siera ražotne Facebook profilā.
 
Informāciju apkopoja: Una Kasparinska,
Smiltenes novada TIC vadītāja.