2024. gada 24. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Sanāk šūpoties Smiltenē!

Lieldienas sagaidot un pavadot, aicinām ikvienu sanākt uz kārtīgu izšūpošanos Smiltenē! Vecā parka teritorijā, dažādās vietās, no 2024. gada 22. marta līdz 8. aprīlim būs iekārtas īpaši veidotas šūpoles.

Latviešu tautas ticējums vēstī, ka Lieldienās esot jāšūpojas, lai vasarā odi nekož, lai visu gadu miegs nenāk un lai laba raža ienākas. Ja to nedarīs, tad būs lietaina vasara, tāpēc sanāciet šūpoties Smiltenē! Vecā parka teritorijā būs izvietotas īpaši veidotas šūpoles, uz kurām, tostarp, izlasāmi Lieldienu ticējumi un atziņas, kas aicina ne tikai zīlēt nākotni, bet arī atgādina par latvisko dzīvesziņu.

Šūpošanās prieku aicinām iemūžināt foto vai video un dalīties ar to mūsu Facebook lapā! Pēc svētkiem izlozēsim vienu laimīgo, kas saņems dāvanu. Neaizmirsti pievienot tēmturi #Smiltenesnovadāsanāk un #Sanākšūpoties!

Lai sanāk kārtīgi izšūpoties Smiltenē!

 

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji