2021. gada 5. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Ekskursiju piedāvājums skolēniem Smiltenes novadā

Rudens izglītības iestādēs ir kā jauna gada vēstnesis, kas nozīme ne tikai atgriezties skolas un mācību gaitās, bet arī sākt plānot pirmo klases ekskursiju, lai pavadītu aizraujošu dienu ar sen nesatiktajiem klases biedriem un skolotājiem.

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs ir apkopojis dažādus piedāvājumus, gan izglītojošus, gan izklaidējošus un apskates vietas, lai atvieglotu plānošanas procesu un radītu ieskatu par iespējām mūsu novadā. Pielikumā pievienotajā pdf failā atrodama informācija par piedāvājumiem, kā arī cenas un kontaktinformācija. Šeit atlasīti īpaši piedāvājumi skolēnu grupām ar meistarklasēm, mijiedarbošanos vai kādas jomas izzināšanu.

Piedāvājums lejupielādei pieejams ŠEIT.

Uz tikšanos Smiltenes novadā!

 

Informāciju sagatavoja: 

Linda Šūlmeistere

Smiltenes novada TIC tūrisma organizatore

[email protected]

Apes Novads
Gulbenes novads
Raunas Novads
Slider