2024. gada 24. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Piesaki īpašumu konkursam “Dārzu pērles Smiltenes novadā 2024”!

Smiltenes novada pašvaldība izsludina pieteikšanos konkursam “Dārzu pērles Smiltenes novadā 2024 “. Īpašumus dalībai konkursā var pieteikt no 2024. gada 1. jūnija līdz 21. jūnijam. Aicinām būt aktīviem, pastāstot par “zaļajām pērlēm” mūsu novadā, kas ar savu skaistumu un radošumu priecē ne tikai pašu tā saimnieku, bet arī citu novadnieku acis!

Konkursa mērķis ir mudināt Smiltenes novada iedzīvotājus un uzņēmējus savas darba un dzīves vietas sakopšanai un latviskās kultūrvides veidošanai, kā arī noskaidrot sakoptākos īpašumus mūsu novadā. Īpašumu pieteikt var pats tā saimnieks vai jebkurš cits novada iedzīvotājs. Dalībai konkursā īpašumus tiesīga izraudzīt arī konkursa vērtēšana komisija, iepriekš to  saskaņojot ar objekta saimnieku.

Konkursam pieteiktie īpašumi tiks vērtēti šādās nominācijās:

  • “Sakoptākā ģimenes māja”,
  • “Sakoptākā viensēta pagasta teritorijā”,
  • “Sakoptākais uzņēmums” (iestāde, viesu māja, organizācija, uzņēmums, veikals, kafejnīca u. c.),
  • “Sakoptākā daudzdzīvokļu māja”,
  • “Sakoptākais priekšdārzs”,
  • “Dārza “pērle”” (dārza māja, kolekciju dārzs, mākslas darbi dārzā u. c.).

Katrā nominācijā pieteiktie pretendenti tiks vērtēti pēc vairākiem kritērijiem, piemēram, pirmais iespaids un kopskats, ielu malas un piegulošās teritorijas sakoptība, īpašuma nosaukuma noformējums u. c. Visi vērtēšanas kritēriji – konkursa nolikumā.

Konkursam pieteikto īpašumu izvērtēšanu no 25. jūnija līdz 4. jūlijam veiks Smiltenes novada pašvaldības domes apstiprināta komisija šādā sastāvā: deputāte Gita Mūrniece, Raunas pagasta pārvaldes vides dizaina speciāliste Solvita Auziņa, Apes apvienības pārvaldes vides dizaina speciāliste Dina Semjonova, Apes Kultūras centra vadītāja Ilva Sāre, ainavu arhitekte Agija Kukaine un pašvaldības Saimnieciskās nodaļas teritorijas apsaimniekošanas speciāliste Una Raiskuma.

Konkursa laureāti tiks sveikti Apes pilsētas svētkos 2024. gada 24. augustā.

Pieteikt īpašumus konkursam var no 1. jūnija līdz 21. jūnijam:

  • iesniedzot rakstisku pieteikumu Smiltenes novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Dārza ielā 3, Smiltenē, kādā no pagastu vai to apvienību pārvaldēm
  • vai nosūtot uz e-pasta adresi [email protected]. Iespējama pieteikšanās arī novada pašvaldības tīmekļvietnē, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Parādīsim skaistos, sakoptos īpašumus, lai mēs kopīgi varam lepoties par savu Smiltenes novadu!

 

Una Raiskuma

Smiltenes novada pašvaldības teritorijas apsaimniekošanas speciāliste

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji