2022. gada 17. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Piedzīvojumā ar klasi Smiltenes novadā!

Ir klāt pēdējais skolas mēnesis, kad aizvien grūtāk nosēdēt skolas solā un domās jau saplānoti visi vasaras piedzīvojumi.
Lai izbaudītu vēl kādu mirkli kopā, pirms lielā brīvlaika, aicinām skolēnus doties piedzīvojumā Smiltenes novadā. Mums ir sagatavoti dažādi atraktīvi un aktīvi pieturpunkti, kur varēs uzzināt daudz jaunu lietu, piedalīties radoši, dalīties ar zināšanām un gūt jaunas emocijas!

Piedāvājums lejupielādei pieejams ŠEIT!

Sagatavotajā materiālā atrodama informācija par piedāvājumiem, kā arī cenas un kontaktinformācija. Šeit atlasīti īpaši piedāvājumi skolēnu grupām ar meistarklasēm, mijiedarbošanos vai kādas jomas izzināšanu.

Lai piedzīvojumi turpinās Smiltenes novadā!

Informāciju sagatavojusi:
Marta Vika
Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes
tūrisma jomas vadītāja

Kalendārs

suveniri


Sociālie mediji