2024. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Mācīs, kā pareizi strukturēt sava šķīvja saturu

2023. gada 26. maijā pulksten 18.00 Launkalnes tautas nama zālē ikviens ir aicināts uz izzinošu lekciju “Kā ātri, ērti un izdevīgi salikt sabalansētu un veselīgu šķīvi”. To vadīs Vidzemes slimnīcā praktizējoša uztura speciāliste Agnija Irkle.

Uzturs ir viens no cilvēka veselības, labsajūtas un dzīves kvalitātes stūrakmeņiem, tāpēc ir svarīgi zināt, kā to plānot un patērēt ikdienā. Šajā lekcijā varēs uzzināt par ieteicamo uzturu katrā vecuma posmam, gūt padomus vienkāršai, lētai un ātrai savu ikdienas ēdienreižu uzlabošanai, kā arī piedalīties veselīgu našķu gatavošanā.

Dalība ir bez maksas. Plašāka informācija pa tālruni 28680831 (Anita).

Lekcija norisinās projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” ietvaros.

Informē

Anita Šteinberga

Sociālā darbiniece

 

Sagatavoja

Madara Mūrniece

Zīmolvedības un mārketinga speciāliste

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji