2022. gada 15. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Festivāls “Rodam Raunā”

8. un 9. jūlijā Raunas pagastā notiks festivāls “Rodam Raunā”, kura tēma šogad ir pasta.

Divu dienu laikā apmeklētāji varēs izbaudīt aizraujošu programmu ar koncertiem, izklaidēm bērniem, tirdziņu ar vietējo ražotāju piedalīšanos, uzņēmēju diskusiju un balli vakarā, kā arī īpašo gardēžu zonu, kurā ikviens varēs nobaudīt dažādu veidu pastas, sierus un dzērienus.

Festivāla atklāšana notiks piektdien, 8.jūlijā plkst. 20.00 Raunas Ceplī. Skaistā, ainaviskā vietā izskanēs koncertprogramma “Satikt Čaku” ar Zigfrīdu Muktupāvelu (balss, vijole), Jāni Strazdiņu  (balss), Jāni Lūsēnu (klavieres), Jāni Lūsēnu jun. (basa ģitāra) un Hariju Gūtmani (sitamie instrumenti). Biļetes www.bilesuparadize.lv iepriekšpārdošanā EUR 13, pasākuma dienā EUR 15, bērniem līdz 7 g.v. (ieskaitot) ieeja brīva.

Sestdien, 9. jūlijā no plkst. 9.00 līdz 16.00 Raunas stadionā aicinām uz amatnieku un mājražotāju tirgu, dažādām izklaidēm un gastronomiskiem pārsteigumiem. Festivāla mazākos apmeklētājiem izklaidēs piepūšamās atrakcijas un radošā darbnīca. Viesus sagaidīs vizināšanās ar laivām skolas dīķī un izbraucieni ar zirgu un poniju.

Gardēžu zonā visas dienas garumā varēs nobaudīt vairāku veidu pastas (makaronus), kas tapušas Raunas uzņēmumā SIA “Siera ražotne”, kā arī baudīt vīnu, sieru, alu un veldzēties ar saldējumu.

Plkst. 13.00 pilsdrupu estrādē notiks koncerts ,,Teātru tenori”, kurā populāras dziesmas tiks izpildītas tenorālā skanējumā. Artūra Zvirbuļa, Emīla Kivlenieka, Kristiana Kareļina un Anatolija Livčas instrumentālā grupa. Ieeja brīva.

Plkst. 15.00 nākotnes industriālajā parkā norisināsies diskusija ar Smiltenes novada uzņēmējiem.

Plkst. 21.00 Raunas pilsdrupu estrādē ar koncertprogrammu uzstāsies Igo. Koncertā skanēs zelta dziesmu repertuārs, arī leģendāro grupu “Remix” un “Līvi” dziesmas.

Pēc koncerta plkst. 23.00 ballīte kopā ar grupu “Ballīšu Kvartāls”. Biļetes uz Igo koncertu un balli iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv, kā arī pasākuma vietā. Biļetes iepriekšpārdošanā EUR 13, pasākuma dienā EUR 15. Bērniem līdz 7 g.v. (ieskaitot) ieeja brīva.

Uz tikšanos 8. un 9.jūlijā Raunā!

Pasākums norisināsies sadarbībā ar SIA ”Siera ražotne”, Raunas pagasta pārvalde.

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji