2023. gada 4. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Dārza svētki vasaras pilnziedā

Stādaudzētava “Raunas stādi” jau ceturto gadu aicina ciemos uz dārza svētkiem vasaras pilnziedā.

Jūlija beigās – 30. jūlijā un 31. jūlijā – būs iespēja visiem satikties Raunā un pavadīt dienu svaigā gaisā, mierīgi pastaigāties burvīgajā dārzā un  baudīt jauku atmosfēru.

Pasākumu laiks:

30. jūlijā 10:00 – 18:00

31. jūlijā 10:00-16:00

Dārza saimnieki visas dienas garumā labprāt atbildēs uz interesējošiem jautājumiem par augu un stādu kopšanu, audzēšanu un aprūpi.  Darbosies dārza kafejnīca, kur tiks piedāvāts nobaudīt mājās ceptas vasaras kūkas, kafijas tasi un arī kādu atspirdzinošu dzērienu.
Būs iespēja izbaudīt dažādus augu ektraktu aromātus, aprunāties par skaistumkopšanu ar dārza feju Lauru Rozi un izmēģināt viņas radīto dabīgo kosmētiku. Kā arī radīt pašam savu īpašo dārza svētku smaržu no ēteriskajām eļļām Fejas pavadībā, dārza svētku “Smaržu darbnīcā”. Dalības maksa darbnīcā – 10 eiro no personas.

Darbnīcas darba laiks:

30. jūlijā 14:00-18:00

31. jūlijā 12:00-16:00

Ieejas maksa pasākumā –  3 € ziedojums. Bērniem bez maksas.
Tiksimies Raunā!

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji