2022. gada 2. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Cik labi Tu pazīsti Latviju?

– 36 novadi un 7 valspilsētas, tik bagāta ir mūsu Latvija!

Lai veicinātu Latvijas vietējā tūrisma un jaunizveidoto Latvijas reģionu attīstību, RADIO SKONTO klausītājiem piedāvā izklaidējošu erudīcijas spēli – “NOVADU ROBEŽĀS”. Tā ne tikai piepildīs klausītāju dienu ar aizraujošu izklaidi, bet arī sniegs vērtīgu iespēju uzzināt par kultūras un tūrisma iespējām Latvijas novados un iegūt īpašumā vērtīgas balvas.

RADIO SKONTO mājaslapā – radioskonto.lv, ir pieejama unikāla interaktīvā tūrisma karte –“Latvijas novadu iespēju kartē”. Tā atspoguļos informāciju par Latvijas jaunizveidoto novadu interesantākajiem apskates objektiem un tūrisma galamērķiem ziemas sezonai.

Spēle uzsākās 22. novembrī un būs klausāma ēterā katru darba dienu no plkst. 10.00 – 14.00  4 mēnešu garumā – tā ir lieliska iespēja iepazīt Latviju un ieplānot kādu brīvdienu atpūtas braucienu. 

Apciemo Latvijas novadus kopā ar RADIO SKONTO!

Informāciju sagatavoja:
Signe Hokonena
Radio attīstības vadītāja

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji