2024. gada 3. maijs

Aicinām pieteikties tirdziņam pasākuma “Ceļā uz Ziemassvētkiem!” ietvaros!

Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde kopā ar Latvijas valsts mežu “Smiltenes kokaudzētavu” turpina sadarbību, kuras rezultātā jau otro gadu tiks uzburts Ziemassvētku noskaņu pasākums.

No 21. – 23. decembrim “Smiltenes kokaudzētava” nesteidzīgā un skaistā atmosfērā norisināsies dažāda veida aktivitātes – Ziemassvētku noskaņu tirdziņš, kultūras pasākumi, radošās darbnīcas, rūķu aktivitātes un vēl arī citi pārsteigumi!

Latvijas Valsts meži “Smiltenes kokaudzētava” 2023. gada 21., 22. un 23. decembrī norisināsies Ziemassvētku tirdziņš pasākuma “Ceļā uz Ziemassvētkiem!” ietvaros.

Pasākuma norises laiks:

1. decembrī no plkst. 14.00 – 19.00;
  2. decembrī no plkst. 14.00 – 19.00;
  3. decembrī no plkst. 10.00 – 16.00.

Tirdziņā aicinām piedalīties tirgotājus – amatniekus un mājražotājus *

Vietu skaits ierobežots!

Pieteikšanās līdz: 2023. gada 15. decembrim!

Pieteikšanās anketa: https://ej.uz/ceļā-uz-ziemassvētkiem-2023

* Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde un LVM “Smiltenes kokaudzētava” patur tiesības izvēlēties amatniekus un mājražotājus, ja skaits pārsniedz noteikto.

Radīsim svētku sajūtu kopā!

Una Kasparinska

Smiltenes TIC vadītāja