2023. gada 2. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām iepazīt jaunu tūrisma maršrutu “Garšu ceļojums Smiltenes novadā”

Aicinām iepazīt jaunu tūrisma maršrutu “Garšu ceļojums Smiltenes novadā”

Vai tev jau ir sava Smiltenes novada garša? Vai esi iepazinis visas novada saimniecības un ražotnes, kuri ieraus stāstu un garšu virpulī?

Dienas kļūst īsākas, tāpēc aicinām doties un izrauties mazā ceļojumā tepat, Smiltenes novada teritorijā, lai ķermenis un gars tiek iepriecināts. Tūrisma informācijas centri ir apkopojuši piedāvājumu ar interesantām, aizraujošām, unikālām garšu pieturvietām  Smiltenes novadā, kur pieejamas gan ekskursijas un degustācijas, gan meistarklases un produktu iegāde.

Lieliska iespēja iegūt vitamīnu devu ziemai, iegādāties dabīgas lietas skaistumkopšanai, līdzdarboties meistarklasēs un izveidot savu unikālo produktu. Variantu un iespēju ir daudz, atliek izvēlēties piemērotāko un doties ciemos.

Ar sagatavoto piedāvājumu aicinām iepazīties ŠEIT, rakstot/zvanot uz Smiltenes, Raunas vai Virešu Tūrisma informācijas centriem, vai zemāk esošajā galerijā:

Informāciju sagatavoja:

Alīna Dzenīte

Virešu tūrisma informācijas centra

“Mājvieta” vadītāja

 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji