Flower

Bioloģiskā saimniecība “Vecklinči”

“Vecklinči” ir saimniecība ar bioloģiski sertificētām pļavām un dārziem, kas aicina ikvienu doties iepazīt dabu! Cik labi tu pārzini savvaļas augus? Savvaļas augu atpazīšanas pastaiga pa Vecklinču dabīgajām ganību pļavām, patīkami pārsteigs gan lielus, gan mazus un iemācīs atpazīt augus un varēsi pats salasīt dažādus savvaļas augus, kas noder tējai, salātiem un Līgo vainagam. Ekskursijas ilgums ap 1 stundu.

Kaņepju ekskursijas laikā varēsi uzzināt to audzēšanas knifus, iespējas, salasīt sev tējai, nogaršot, sasmaržot un izskriet cauri reibinošajam kaņepju laukam. Apskati, Izbaudi, sasmaržot un izpēti, galu galā arī nogaršo neparasto kaņepju tēju.

“Vecklinči” piedāvā iespēju iegādāties pašu audzētos Bio dārzeņus un vasaras sezonā gaida ciemiņus arī dažādos pasākumos. 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji