Flower

Atvērtā saimniecība Zadiņi

Ilustrācijas autore: Johanna Lohrengel

 

“Zadiņi” ir eko-kopiena, kurā pastāvīgi dzīvo vairākas ģimenes un var pievienoties citas. Saimniecībā ir 90ha mežu un pļavu, dažādi mājputni, mājdzīvnieki, govis, bites un ģimeņu piemājas dārzi. Unikāla ir vairāk kā 50 dažādu ērmriteņu kolekcija, kurus var apskatīt un izmēģināt.

Tūristiem, interesentiem tiek piedāvāta visas saimniecība apskate, izbraucieni ar ērmriteņiem un sarunas par ekoloģisku dzīvesveidu, saimniekošanu, patēriņu, permakultūru, recycling un up-cycling.

Atvērtajā saimniecībā “Zadiņi” mēs meklējam vietējas atbildes globālām problēmām. Mācoties no permakultūras ētikas un principiem un tradicionālām prasmēm mēs vēlamies atbalstīt veselīgas cilvēku attiecības, kopā darītus darbus, reģeneratīvu saimniekošanu un alternatīvas valdošajiem ekonomiskajiem modeļiem, kas ir sociāli un ekoloģiski destruktīvi un ilgtermiņā nesniegs labklājību.

Papildus saimniecības un ērmriteņu kolekcijas apskatei, interesentiem pieejams arī:

  • Meža pastaiga pa pasaku taku (1h, 2EUR personai);
  • Lekcija par ārstniecības augiem (1h, 2EUR personai);
  • Nakšņošana siena viesnīcā (10EUR personai par nakti);
  • Pirts rituāls pieredzējuša pirtnieka vadībā (4h, 50EUR, līdz 2 cilvēkiem);
  • Personīgā ērmriteņa pasūtīšana (vienojoties ar meistaru).

Ekskursijas pieejamas latviešu, angļu, krievu, vācu un poļu valodās.

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji