Flower

Izriteņo Brantu un Blomes pakalnus

Foto: Agnis Melderis

Velomaršruts “Izriteņo Brantu un Blomes pakalnus” ir ainavisks, 45 km garš velomaršruts, kas ved pa Brantu un Blomes pagastiem, iepazīstinot ar latvisku kultūrainavu – gan sakoptām un atjaunotām lauku sētām, ganībām un apstrādātiem laukiem, gan dabīgiem mežiem un pļavām. Tam līdzās atrodas vairāki vietēji dabas un kultūrvēstures tūrisma objekti. Maršruts ir īpaši baudāms rudens laikā. 

Ceļa segums aptuveni pusei maršruta ir grants ceļi, ceturtdaļai asfalts un ceturtdaļai mazie meža/lauku zemes ceļi. Ceļi, pa kuriem ved maršruts, ir ar mazu satiksmes intensitāti, izņemot pavisam īsu posmu, kas ved pa A2 autoceļa nomali. Uzmanība jāpievērš arī tam, ka grants ceļu kvalitāte ir mainīga atkarībā no laika apstākļiem un ceļu uzturēšanas intensitātes.


Maršruta navigācijas (GPX) fails

Velomaršruta “Izriteņo Brantu un Blomes pakalnus”  GPX versija pieejama šeit.


Marķējums

Maršruts dabā nav marķēts, to var izbraukt vadoties pēc maršruta gpx faila.