2024. gada 24. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs 7. jūnijā apmeklēs Smiltenes novadu

Piektdien, 2024. gada 7. jūnijā, Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklēs Smiltenes novadu. Plānota prezidenta tikšanās ar pašvaldības vadību, kā arī uz sarunu aicināts ikviens Smiltenes novada iedzīvotājs.

Tāpat Valsts prezidents apmeklēs Smiltenes evaņģēliski luterisko baznīcu, kur diskutēs ar uzņēmējiem par pilsētas kultūrmantojuma saglabāšanu. Plānota vietējo uzņēmumu – SIA “Firma Madara 89”, AS “Smiltenes Piens” un SIA “Very Berry” – apskate, kā arī viesošanās jaunuzceltajā daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centrā “Īve”.

Vizītes noslēgumā Valsts prezidents sniegs interviju vietējiem medijiem un pulksten 17.00 tiksies ar iedzīvotājiem Smiltenes vidusskolā, Dakteru ielā 27, Smiltenē. Ierašanās uz tikšanos no pulksten 16.40.

 

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji