2023. gada 4. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

LVM MTB maratona 5. posms

LVM MTB maratona 5. posms Smiltenē

Smiltene ir vieta, kur aizsākās MTB kustība Latvijā.  Šeit 31. jūlijā norisināsies sezonas 5. posms, atgriešanās Latvijas valsts mežu MTB maratona seriālā pēc divu gadu pauzes. Smiltenes trases nekad nav likušas vilties. Gleznainie meži, dinamiskās takas, elpu aizraujošie nobraucieni un raksturu pārbaudošie kāpumi. Tas viss Jūs sagaidīs Smiltenes posmā.

Latvijas valsts mežu MTB maratons ir lielākais un tradīcijām bagātākais velo seriāls Latvijā, kur iespējas sevi apliecināt ir gan rūdītiem riteņbraucējiem, gan arī iesācējiem. Septiņi aizraujoši posmi visas sezonas garumā Tev dos lieliski pavadītas brīvdienas un jauniegūtus draugus. Izvēlies starp jauno un aizraujošo Toyota Gravel (55 – 70 km), masveidīgo Lielbāta Tautas (30 – 40 km) vai nesteidzīgo Mammadaba veselības brauciena distanci. Mazie pedāļu minēji laipni lūgti piedalīties azartiskajos Maxima bērnu braucienos.

Reģistrācija un cita informācija ērti būs pieejama mājaslapā velo.lv 

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji