2022. gada 29. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Animācijas filma visai ģimenei “Dullā vista Turu” Gaujienas Tautas namā

28. novembrī plkst. 11.00 Gaujienas Tautas namā demonstrēs animācijas filmu visai ģimenei  “Dullā vista Turu”.

Turu nav parasta vistiņa – viņa nedēj olas un izskatās neparasti, tādēļ kļuvusi par apsmieklu citām vistām. Kad bijusī mūzikas skolotāja Izabella pieņem Turu uz dzīvi savā fermā, viņa atklāj, ka Turu saprot cilvēkus, runā viņu valodā un turklāt skaisti dzied. Taču Izabella nonāk slimnīcā un Turu nu dodas piedzīvojumā, lai viņu atrastu. Ceļā vistiņa sastop cirka trupu un kopā ar to izveido satriecošu priekšnesumu. Panākumi un slava nekavē talantīgās vistiņas Turu apņēmību atrast savu draudzeni.

Filmas garums – 80 min. Filmu ierunājuši labākie Latvijas aktieri!

Ieskats filmā atrodams šeit.

Ieejas maksa 2.00 EUR. , vecākiem  bez maksas

 

Pasākumu atļauts apmeklēt bērniem līdz 12 gadiem  kopā ar vienu no vecākiem.

 Pie  ieejas jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts (telefonā lejupielādēts QR kodu) kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti). Pasākumā ir fiksētas sēdvietas, apmeklētāji  lieto medicīniskās sejas maskas.

Informāciju sagatavoja:
Laima Poševa
Gaujienas tautas nama vadītāja
+371 26179320
[email protected]

Kalendārssuveniri

Sociālie mediji